Cakici Oğlu Building Construction Inc.

Isı Yalıtım

Yapılarda Isı yalıtımı, binanın hem cephesine hem çatısına hem de iç kısmına uygulanabilir. Isı kayıplarını engellemek malzeme ile beraber teknolojinin getirmiş olduğu bir çok farklı teknikler kullanılmaktadır. Enerji maliyetlerinin artmış olduğu günümüzde yalıtım uygulamaları Yalıtım uygulanan binada birçok farklı maksat için tasarruf sağlanması amaçlanmaktadır, böylece hem ısı kaybını azaltmış olursunuz ve binanın bütçesine ekonomik bir katkı sağlanmış olur. Yozgat’da Çakıcı Oğlu A.Ş. binanız veya yapınız için uygulanacak doğru ısı yalıtım çözümleri ile size hizmetini sunmaktadır.

Isı yalıtımı için ağırlıklı olarak aşağıdaki malzemeler kullanılır;

Cam Yünü, EPS (Genleştirilmiş Polistren), Eps Karbonlu, Eps Mantopan, Panboard, Dekoratif Ürünler, Enjeksiyon Ürünler, Taş Yünü, XPS (Extrude Polistren)

Yalıtım sistemlerinin esas amaçları arasında; bina taşıyıcılarını ve yapı bileşenlerini yangın, su ve nem, küf, hava şartlarına, iç ve dış etkenlere karşı koruması ve yapıya konfor kazandırması için uygulanır.

Bina üzerindeki yaşam koşullarının insan sağlığına etkisiyapının uygun sıcaklığını koruması, sağlam ve uzun ömürlü olması doğru ısı yalıtımı çözümlerinin uygulanmasından geçmektedir.


Isı Yalıtım

Copyright Hazal Bilişim © Çakıcı Oğlu 2020. All Rights Reserved. If our site is copied, duplicated and distributed in any way, our legal rights will be exercised.

Fatih mah.mustafa kemal bulvari no 74 Saraykent / Yozgat

0535 780 7194 - info@cakicioglu.com